Форма входу

Календар

«  Сентябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Наше опитування

Оцените мой сайт
Всего ответов: 93

Корисна інформація

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0




Четверг, 20.09.2018, 21:52  
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

ДОЗВІЛЬНИЙ  ЦЕНТР

  СКАДОВСЬКИЙ     РАЙОН

Главная | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход
Переможці Всеукраїнського конкурсу - нагородження в Києві


За результатами засідання Журі з проведення ІІ туру Всеукраїнських Конкурсів "Кращий дозвільний центр" та "Кращий адміністратор" (наказ № 158 від 01.09.2009 року) визначині переможці :

Переможцями Всеукраїнського конкурсу "Кращий дозвільний центр":

- у номінації «Кращий районний дозвільний центр»

  дозвільний центр Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації;

 - у номінації «Кращий міський дозвільний центр» -

   Єдиний дозвільний офіс Кременчуцької міської ради Полтавської області.

 Переможцями Всеукраїнського конкурсу «Кращий адміністратор» :

у номінації «Кращий районний адміністратор» -

   адміністратор дозвільного центру Скадовської райдержадміністрації

   Херсонської області Прохорчук Ірина Володимирівна;

                               

                                 

-  у номінації «Кращий міський адміністратор» -адміністратор дозвільного

   центру Артемівської міської ради Донецької області Чистякова Наталя Андріївна.

 Лауреатами Конкурсів визначені :

1) У номінації «Кращий районний дозвільний центр»:

Лауреатом І ступеня – дозвільний центр Цюрупинської райдержадміністрації (Херсонська область);

лауреатом ІІ ступеня – дозвільний центр Петрівської райдержадміністрація (Кіровоградська область);

лауреатом ІІІ ступеня – дозвільний центр Немирівської райдержадміністрація (Вінницька область). 

 2) У номінації «Кращий міський дозвільний центр»:

Лауреатом І ступеня - центр адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінницької міської ради;

Лауреатом ІІ ступеня - дозвільні центри Криворізької міської ради;

Лауреатом ІІІ ступеня - дозвільний офіс Львівської міської ради. 

3) У номінації «Кращий районний адміністратор» наступні адміністратори :


Лауреат І ступеня - Доброносова Людмила Василівна (Слов’яносербська райдержадміністрація, Луганська область); 

Лауреат ІІ ступеня - Кучменко Людмила Олексіївна (Дарницька районна у м. Києві державна адміністрація);

Лауреат ІІІ ступеня - Шликов Олександр Миколайович (Перевальська райдержадміністрація, Луганська область). 

4) У номінації «Кращий міський адміністратор» адміністратори :

Лауреат І ступеня - Петренко Світлана Іванівна (Запорізька міська рада); 

Лауреат ІІ ступеня - Крижанівський Василь Миколайович (Чернівецька міська рада); 

Лауреат ІІІ ступеня - Солодун Тетяна Вікторівна (Ковельська міська рада, Волинська область). 

За високі результати діяльності нагороджені Почесними

грамотами Держкомпідприємництва наступні учасники Конкурсів:

- дозвільний центр Миронівської райдержадміністрації, Київська область;

- дозвільний центр Луцької міської ради, Волинська область;

- дозвільний центр Хмельницької міської ради;

- дозвільний центр Євпаторійської міської ради, АР Крим;

- Дзьоник Ірину Володимирівну – адміністратора Волочиської райдержадміністрації (Хмельницька область);

- Галіч Юлію Вікторівну – адміністратора Прилуцької міської ради (Чернігівська область);

- Михальчук Любов Йосипівну – адміністратора Яремчанської міської ради (Івано-Франківська область).

На фото  ( з ліва) переможець Всеукраїнського конкурсу «Кращий адміністратор» :

у номінації «Кращий районний адміністратор» -   адміністратор дозвільного центру

Скадовської райдержадміністрації    Херсонської області Прохорчук Ірина Володимирівна

та на фото (з права)  у номінації «Кращий міський адміністратор» адміністратори :

Лауреат І ступеня - Петренко Світлана Іванівна (Запорізька міська рада); 

                              

                             




Copyright MyCorp © 2018